A dlaczego nie chciałeś żeby mnie bolało?Jeśli mnie mogłeś kochać w tamten, to możesz i w ten sposób. Coś w końcu musimy osiągnąć dzisiejszej nocy.

Stwierdziłem już uprzednio ze wstydem i zakłopotaniem, iż bliskość jej dupy pobudziła we mnie na powrót niezwykłą erekcję. Niepowstrzymana żądza popchnęła mnie w końcu do tego, iż położyłem się na niej, wsunąłem kolana między jej kolana uniosła wtedy pośladki. Odczułem radość dopasowując jej ciało do mego ciała. Byłbym więc za chwilę panem dżentelmen z seks liniiem gwałcącym spragnioną tego ofiarę. Wziąłem chuja w rękę, przygotowując się do tego ale w ostatniej sekundzie coś we mnie, może moja druga natura, wzdrygnęła się na myśl o jej krzyku i zimnym pocie. Z pełnym miłościm skupieniem, wcisnąłem mój potworny wzwód w inne miejsce! Odetchnęła z pełną zachwytą ulgą, kiedy wbijałem się głęboko w jej pizdę. Rozpoczęła radosny pean na cześć mego ciała, w serii podrywów dolnych partii ciała swojego, a ponieważ jej pośladki przylegały do moich ud, mogłem wziąć ją i brać raz za razem, wiodąc przez kolejne orgazmy, zbierające miłosne żniwo z jej gotowego ciała. Ja się nie spuszczałem. Była zbyt miękka, zbyt wilgotna, nie przypominała w dostatecznym stopniu tego, co było dla mego chuja domem. W pewnej chwili, wykorzystując przerwę, obróciła się pode mną na wznak, jej soczysta pizda wbiła się na powrót na mojego chuja. Zaczął mi znów wiotczeć, ale objęła mnie za pośladki i wymacała palcem odbyt. Wypierdol mnie teraz rozkazała. Wypierdol mnie, do cholery!

Rozsunęła palcem zwieracz i wcisnęła go miękko w odbyt i wtedy zacząłem się spuszczać. Spuszczałem się potężnie, raz za razem, aż opadłem na nią kompletnie wypompowany. Reszta naszej nocy poślubnej przebiegła spKkojnie. Przełamaliśmy zbyt wiele barier, przeżyliśmy zbyt wiele uniesień, aby posuwać się jeszcze dalej! Leżeliśmy obok siebie, nasze ciała stykały się przypadkiem od czasu do czasu paliliśmy i rozmawialiśmy jak starzy przyjaciele. Tylko raz zbliżyła się do kwestii, która w czasie tej nocy wynikła.

Dlaczego nie wziąłeś mnie w sposób. tam. tak jak mówiłam?

Bo nie chciałem, żeby cię bolało.

A dlaczego nie chciałeś, żeby mnie sex ogłoszenia bolało?

Bo cię kocham.

Och, poszukiwacz sex ogłoszeń! przylgnęła do mnie, a ja po raz pierwszy zbliżyłem usta do jej miękich ust i pocałowałem ją gorąco.

Tak więc zaczęliśmy się uczyć seksualnego współżycia. Najciężej przychodziło mi pokonać lęk przed jej pochwą.

Komentarze: 12


noavatar.png
Clement 2017-10-30

pozdro dla pomysłodawcę, świetnie notujesz:)

noavatar.png
Lavenia 2017-10-31

Tak nietuzinkowe

noavatar.png
Jimmy 2017-10-31

interesująco zaprezentowane

noavatar.png
Evon 2017-11-03

dzięki nadmiernie zauważalną przypowieść

noavatar.png
Lemuel 2017-11-24

wchłonąłem się w wpisika

noavatar.png
Shanon 2017-11-24

dzięki przyimek klawą przygodę

noavatar.png
Maisie 2017-11-24

blog chłopięca próba

noavatar.png
Otelia 2017-11-24

Zajęło mnie fantastycznie

noavatar.png
Roseanna 2017-11-24

ekscytująco opowiedziane

noavatar.png
Benton 2017-11-24

hehe wyrozumiałe

noavatar.png
Bruce 2017-11-25

zachęcił się w wpisika

noavatar.png
Leonida 2017-11-25

przeglądał z wzmocnionym oddechem

Top